Web Tasarım

Web sitesi ve uygulama tasarımı, bir projenin ilk aşamalarında gerçekleştirilen tüm sıkı çalışmaların somut gerçekliğe dönüştüğü yerdir. Tüm platformlarda web sitenizin zirvelere ulaşmasına yardımcı olacak projeler oluşturmak için buradayız.

Web sitesi ve uygulama tasarımı, bir projenin ilk aşamalarında gerçekleştirilen tüm sıkı çalışmaların somut gerçekliğe dönüştüğü yerdir.

Tüm platformlarda web sitenizin zirvelere ulaşmasına yardımcı olacak projeler oluşturmak için buradayız.

Tasarım ekibimiz markanız, kitle segmentleriniz ve proje hedefleriniz hakkında tüm bilgileri alacak ve markanız için, masaüstü, tablet ve mobil web site örnekleri üretecektir. Bu işlemler, her zaman bir kodlama başlamadan önce web sitenizin bir masaüstü ekranında, tablette veya cep telefonunda nasıl görüneceğini tahmin edebilmeniz için bazı araçlar kullanarak hazırladığımız sunumları sunuyoruz.

 

Profesyonel Web Sitesi Tasarım Hizmetleri

Bilgi, tecrübe, özen ve tutkuyla teslim edilen son teknoloji projeler ile kendimizle gurur duyuyoruz.

Aradığınız güvenilir ve etkili web site tasarım ajansıyız. Hem yerel hem de uluslararası ölçekte, tüm büyüklükdeki ve tüm sektörlerdeki müşteriler için kaliteli web siteleri üretiyoruz.

Kuruluşların web sitelerini radikal bir şekilde geliştirmelerine ve heyecan verici dijital ürünler oluşturmasına yardımcı oluyoruz.

Amacımız, müşterilerimize, genellikle yeni bir web sitesi veya bir web sitesinin yeniden tasarlanması projesiyle başlayıp analitik ve iyileştirme üzerine uzun vadeli bir ilişkiye dönüşerek, çevrimiçi pazarlama yoluyla fantastik projeler ortaya çıkarmalarına yardımcı olmaktır.

Ve biz de bu alanda çok iyiyiz!

İddialı markalar ve insanlar ile işbirliği yapıyoruz; Sizinle harika bir şeyler inşa etmeyi çok isteriz. Hiç vakit kaybetmeden harekete geçerek bizimle bir projeye başlamak ister misiniz?

proje@inliva.com
0216 599 00 27 - 0 850 885 1576

Web Tasarım

Responsive Web Tasarım

Responsive Web Tasarım, web sitesinin tüm cihazlarda (bilgisayarlar, tabletler ve telefonlar) ve farklı ekran çözünürlüklerinde kullanıcıya en iyi kullanım hizmetini sunmaktır. Yani farklı cihazlarda ve farklı ekran çözümürlüklerinde duyarlı ve uyumlu çalışan tasarıma responsive web tasarım diyoruz. Web sitenizin ziyaretçilerinize en iyi görüntüleme deneyimini sağladığından emin olun. Responsive web tasarımı için profesyonel rehberiniz olmaya hazırız.

Mobil Web Sitesi Tasarımı

Duyarlı web sitesi tasarımı, herhangi bir cihazda kaliteli bir kullanıcı deneyimi sağlamak için "tek beden ama herkese uyar" çözümü olarak işlev görür. Tasarladığımız her web sitesi mobil uyumludur; siteniz her zaman modern ve mobil cihazlarında düzgün görüntülenebilir, çalışır durumda.. Yakın gelecekte web site ziyaratçilerinin tahmini olarak %85 'i mobil cihazlardan sitemize erişecek. Responsive ve mobil site tasarımı hakkında daha fazla bilgi edinmek için bizi arayın!