BT Yönetilebilir Hizmetler

İnliva, sisteminizin her zaman çalışır durumda olmasını ve çalışanlarınızın verimliliğini artırmak için sürekli önleyici bakım ile zamanında teknik destek sağlar.

BT yönetilebilir hizmetler, iş sorumluluklarında ve fonksiyonlarında dış kaynak yönetiminin uygulanmasıdır. Aynı zamanda operasyonları iyileştirmek ve BT giderlerini azaltmak için ideal bir yöntemdir.

İnliva, operasyonlarınızı yönetmek ve bilgi teknolojileri giderlerinizi azaltmak için burada..

Birçok teknolojinin kullanımı kolaylaşsa bile, iş teknolojisi sistemlerinin genel yönetimi günümüzde işletmelerin başarısı için daha karmaşık ve daha önemli hale gelmiştir.

Teknolojiyi rekabet avantajına dönüştürün. Teknoloji sistemleri doğru bir biçimde yönetilirse, işletmenize daha az maliyet yatırımları sunarken diğer taraftan da sektörünüzde rekabet avantajı sağlayarak kârınıza daha fazla kâr katmanıza olanaklar tanır. İnliva, BT yatırımlarındaki masraflarınızı azaltmanıza yardımcı olurken diğer taraftan da teknoloji operasyonlarınızı iyileştirmek için burada.

BT Yönetilebilir Hizmetler süreç ve kapsamlarına genel bakış:

Yardım Masası

İnliva, sistem ağınızı ve teknoloji varlıklarınzı yönetmenin günlük sorumlarını üstlenerek size daha fazla zaman kazandırmayı hedefler. Kullanıcılar ile sistem arasındaki iletişim sağlanılması ve kullanıcı sorunlarının çözümlerini kapsar.

Önleyici Bakım Hizmetleri

İnliva, tüm cihazlarınızı ve altyapınızı izleyecek ve yönetecektir. Bu kapsamda kullanılan araçlarımız, sorunları kesintiye uğramadan önce tespit etmemizi sağlar. BT altyapısı, sürekli izlenmeli ve sürdürülmelidir. İnliva ortamınızı her zaman izler ve ağınızın sorunsuz çalışmasını ve çalışanlarınızın iş sürekliliğini sağlamak için gerekli tüm koruyucu bakımları gerçekleştirir.

Veri Yönetimi ve Yedekleme

İnsanların ve paranın yanında, şirket verileriniz muhtemelen en önemli varlığınızdır. İnliva, verilerinizin güvenceye alınmasını, korunmasını ve  yedeklenmesini sağlamak için gerekli olan uzmanlığa sahiptir. Herhangi bir olumsuz durum oluşması durumunda verilerinize sağlıklı erişebilirlik için buradayız.

Telefon ve Uzak Bağlantı Destek Hizmetleri

Tüm teknik sorularınızı yanıtlamak ve çözmek için tek bir telefon görüşmesi yapın. Bilgi teknolojisi, sorunsuz bir şekilde birlikte çalışması gereken donanım, yazılım ve iletişim sistemlerinden oluşur. İş sürekliliğiniz için ihtiyacınız olan yardıma ulaşabilmek için tek yapmanız gereken İnliva'yı aramanız.

Sanal CEO ve Danışmanlık

Günlük bakım önemlidir ancak şirket yöneticilerinin uzun vadeli hedefleri ve planları göz önünde bulundurmaları hayati önem taşımaktadır. İnliva, teknolojideki son gelişmeleri ve şirketinizin güncelliğini korumanızı ve teknoloji yatırımlarınızdan en iyi geri dönüşü elde etmenizi sağlayacak.