Broşür & Katalog Tasarımı

Gerçek müşteri kitlenizi hedefleyen bir katalog ve broşür tasarımı ile görsel bir stil oluşturmanıza yardımcı oluyoruz.

İnliva ile harika oluşturulmuş katalog tasarımı, kitlenizi etkiliyor ve potansiyel alıcılar ve kullanıcılar arasında ilgi uyandırıyor. Mükemmel görsel tasarımlar ile unutulmaz bir marka ve güven yaratabilecek bir katalog tasarımı için İnliva tasarım ekibi hazır ve sizi bekliyor.

Harika görsellerden, uygun dağıtılmış ve iyi tanımlanmış açıklamalardan, vurgulayıcı mesajlardan oluşan katalog ve broşür tasarımı. İnliva, etkili, profesyonel ve tecrübeli ekibi ile bunu gerçekleştirebilir.

Kataloglar ve broşürler benzersiz bir baskı projesidir. Katalog ve broşürler doğrudan müşteri kitlenize ulaşır. Kaliteli ve görsel tasarım olarak mükemmel hazırlanmış broşür ve katalog tasarımı iş sunumlarınızda işletmenizin ürün ve hizmet tanıtımlarında en büyük yardımcınızdır.

Broşür ve Katalog tasarımlarının etkili olabilmesi için, görsel olarak çekici olması ve açık bir mesaj iletmesi gerekir. İnliva tasarım ekibimiz, her bir ürün veya hizmetinizi heyecan verici ve unutulmaz bir düzen içinde sunmak için sizinle bir bütün olarak birlikte çalışır. Katalog yada broşür tasarımınız tamamlandığında işinizi sergileyen olağanüstü bir satış aracına dönüşür.

Bugünün teknolojisinde ürün ve hizmetleri sergileyebilmek, tanıtabilmek için birçok firmanın kurumsal web siteleri aracılığıyla indirilebilen PDF broşürlerine veya dijital (online) olarak görüntülenebilen kataloğa ihtiyacı var. İnliva broşür ve kataloglarınızı dijital ortamda müşterilerinize kusursuzca sunmanıza yardımcı olur.

Gerçek müşteri kitlenizi hedefleyen bir katalog ve broşür tasarımı ile görsel bir stil oluşturmanıza yardımcı oluyoruz..

Profesyonel Katalog ve Broşür Tasarımı

İnliva, her müşteri kataloğunu şablona dayalı olarak değil, sıfırdan üretir. Hedef pazar, endüstri, rekabet ve stil ihtiyaçlarınız hakkında sizlerle görüşmeler yapıyor ve sizin için en uygun olanı tasarlıyoruz. Katalog ve broşür içeriğinizi hazırlarken size yol göstererek maliyetlerinizi en aza indirgiyoruz. Müşterilerimizle uzun süreli bir ilişki kurmak istiyoruz, bu yüzden proje çalışmalarımızın etkili ve ideal şekilde tasarlanması en önemli önceliğimizdir.

Katalog tasarımlarımız basılı satış araçları veya online  e-ticaret siteleri olarak çalışır. Türkiye çapında şirketler ve kuruluşlar için katalogların basımını tasarlıyor, ve içeriklerini oluşturuyoruz.

KAtalog ve broşür tasarımı sadece görsel algı olarak değil, her sayfasında detaylara dikkat çeken tasarımlar ile projelendirilirler. İnliva broşür ve katalog tasarımında ihtiyaç duyulan uzmanlık ve tecrübeye sahiptir. Başarılarınıza yardım etmek için buradayız.