Bulut Çözümleri

Bulut, maliyet tasarrufu, yüksek erişilebilirlik ve sistem kaynak ihtiyaçlarında esneklikte büyük avantajlar sunar. İnliva yıllardır bulut çözümleri uyguluyor, kaynaklarınızı bu yenilikçi platforma taşımanıza yardımcı oluyoruz.

Kaynaklarınızı bugün buluta (Cloud) taşıyın, gelişmiş verimlilik ve karlılık da dahil olmak üzere beraberinde gelen tüm faydalardan yararlanın.

Cloud (Bulut) verilerinize her zaman benzersiz bir bağlantı sağlar. İhtiyacınız olan tek şey sadece webe bağlı kalmanız. 

Şirket verileriniz için bulutun gücünü kullanın.
E-postalar, dokümanlar, takvimler ve kişiler için şirketlerin özenle seçilmiş bulut hizmetleriyle erişimi iyileştirmelerine, tasarruf etmelerine ve güvenliği artırmasına yardımcı oluyoruz.

Bulut Çözümleri

Cloud (Bulut) Hizmetleri

Verilerinize her yerden erişin. Bulutun gücü ile, gittiğiniz her yerde, herhangi bir cihazda şirket verilerine erişebilirsiniz. Telefonlarda, tabletlerde ve misafir makinelerde güçlü verimlilik özelliklerine sahip olabilirsiniz.

Cloud Server Danışmanlığı

Hangi teknolojilerin şirketiniz için uygun olduğunu belirlemek için uzman bir bulut uzmanıyla görüşün. Popüler Bulut (Cloud)hizmetlerin faydalarını karşılaştırın ve farklılıklarını anlayın.