Mobil uygulamaları seviyoruz. Ekibimiz, piyasadaki en popüler platformları kullanarak hem yerel hem de hybrid uygulamalar geliştirmiştir. Tüm süreç boyunca Google Play'deki yayınlamadan Apple Store yayına kadar sizinle birlikte yürüyoruz. Yasal lisanslama ihtiyaçlarınız için bile önerilerimiz var. Bir sonraki mobil uygulamanız için anahtar teslim bir çözüm sunalım ve geliştirelim.

Mobil uygulama projelerinde son derece iyi performans gösteren işlevsel bir uygulama oluşturmak için gerekli bilgi ve deneyime sahibiz.

Mobil Uygulama Geliştirme Hizmetleri
Son derece profesyonel mobil uygulama geliştirici ekibimiz iPhone, iPad, ve Android cihazlar için uygulama tasarımı ve geliştirmesinin uçtan uca hizmetini sunmaktadır.

Büyük işletmeler ve küçük işletmeler için mobil uygulama yazılım ve geliştirme projelerinde tüm popüler platformlarda yüksek etkili, sonuç odaklı ve ilgi çekici mobil uygulamalar oluşturma konusunda kanıtlanmış bir portföyümüz var.

Profesyonel web ve mobil geliştirme hizmetleri sunan deneyimli bir yazılım geliştirme ekibiyiz. Önceki ve şimdiki projelerimizle kazanılan beceri, bilgi  ve birikimimiz, müşterimizin iş fikirlerine değer katmamıza ve doğru ürünleri sunmamıza izin veriyor. Her benzersiz zorluğa en iyi işimizi yapmak için bir fırsat olarak değerlendiriyoruz. Bu yüzden pek çok müşterimiz ile sürekli ve uzun soluklu çalışma fırsatları buluyoruz.

Yeni nesil bir web deneyimi başlatmaya hazır mısınız? Hemen harekete geçmek için gereken tüm beceri ve araçlara sahibiz. İşletmenizi ayrıntılı bir şekilde anlatan bir mesaj bırakın ve web geliştirme uzmanlarımız kısa sürede size yanıt versin. info@inliva.com

Mobil Uygulama

iOS Mobil Uygulama

Mükemmel performansa ve arayüze odaklanarak Apple'ın platformundan en iyi şekilde yararlanan bir mobil uygulama oluşturun.

Android Mobil Uygulama

Sayısız cihazlara hizmet eden, hızlı ve şık bir mobil uygulama oluşturmak için Android mobil uygulamalara sahip olun.

Çapraz Platform (Cross)

Geliştirme ve bakım maliyetlerini azaltır, iOS ve Android'de kusursuz şekilde çalışan platformlar arası uygulamalara sahip olun.