Sistem Destek & Danışmanlık Hizmeti

İş zorluklarını çözmek için teknolojiyi bir araç olarak kullanmak gerekir.

İşinizde kullanmanız gereken teknolojiye gelince, tüm seçenekleri anlamanız zor olabilir ve bu yüzden İnliva Bilgi Teknolojilerinden sistem destek hizmeti alabilirsiniz. İnliva BT danışmanları, şirketiniz için yeni bir teknoloji önermeden önce işletmenizi ve iş akışınızı araştıracak.

Başarılı teknoloji danışmanlığı (sistem danışmanlığı), müşterinin gerekliliklerini ve işlerini, teknolojinin eldeki problemleri nasıl çözeceği konusundaki derin bir anlayışla birleştiğinden açık bir şekilde anlaşılmaktadır. İnliva'nın sistem destek ekibi, yıllarca müşteri sorunları ile ilgilenen ve çözen deneyimli, eğitimli sistem mühendislerden oluşmaktadır.

Mühendislerimiz tasarımın sadeliğini vurgular. Yalnızca müşterinin neye ihtiyaç duyduğunu öneriyoruz ve kurumun nasıl değişebileceğini ve büyüyebileceğini düşünüyoruz, böylece çözümün ölçeklenebilirliğini ve esnekliğini tasarlayabiliriz.

 

İnliva Bilişim Teknolojileri aşağıdaki ürün deneyimlerine sahiptir:

  • Microsoft Windows Server
  • Microsoft Exchange Server
  • Microsoft SQL Server
  • Microsoft HyperV
  • VMWare
  • SonicWALL, Watchguard, Fortinet ve Cisco firewall'lar dahil olmak üzere önde gelen endüstri güvenliği ve yönlendirici ürünleri
  • Dell Equallogic ve Hewlett Packard MSA serisi dahil olmak üzere önde gelen endüstri veri depolama ürünleri.

 

Sistem Destek & Danışmanlık Hizmeti

Kurumsal Çözümler

Özel gereksinimleriniz için tasarlanan çözümler. Bilinen teknoloji standartları ve en iyi uygulamalara dayanarak, çeşitli satıcıları ihtiyaçlarınızı karşılamada esneklik için kullanıyoruz.

Tam BT Hizmetleri

Yazılım uygulamalarınızı hassas ihtiyaçlarınıza uyacak şekilde geliştirebilir ve özelleştirebiliriz. Bilgisayar ağınızı tasarlayabilir ve kurabilir ve altyapınızı koruyabiliriz