İşletmeniz için doğru teknolojiyi seçmek için yanınızdayız. Teknoloji yatırımlarınız yanlış seçim yapabilmeniz halinde kafa karıştırıcı ve maliyetli olabilir. Uzmanlarımız, maliyetleri optimize etmenize, riskleri azaltmanıza ve BT yatırımlarınızda hızlı bir geri dönüş elde etmenize yardımcı olsun.

İş ağları, zaman zaman yükseltmeleri ve yeniden tasarımı gerektirir. Teknoloji değiştikçe, işletmeler büyüdükçe ve geliştikçe, bilgi teknolojisinin sadece bir şirket için uygun olmasını değil, teknolojinin stratejik bir avantaj haline gelmesini sağlamak için sağlam bir stratejik tavsiye gereklidir.

 

Stratejik PlanlamaProfesyonel Bilgi İşlem Hizmetleri

Şirketler genişleme, yeni tesisler ve diğer stratejik kararları dikkate aldıkça, İnliva, uygun yazılım uygulamalarının, ağ altyapısının, güvenlik ve veri yönetiminin müşterimize en uygun düzeyde nasıl fayda sağlayacağını belirlemede önemli bir çözüm ortağıdır.

Ağ Tasarımı ve Uygulaması

İnliva, bir firmanın teknoloji altyapısının güvenli, yedekli olmasını ve şirket büyüdükçe kolayca ölçeklenip büyüyebilmesini sağlayan basit ağ tasarımı uygulamalarını sunar. BT danışmanları bütçeyi, iş planını ve mevcut teknoloji durumunu göz önünde bulundurur.

Felaket Kurtarma ve İş Sürekliliği

Bazen sistem yapısındaki sorunları önlemeye çalıştıkça, bazen arızalar kaçınılmaz olabilir. Herhangi bir sigorta gibi, iyi bir Felaket Kurtarma planı da sunucunuzun başarısız olmasına veya şirketiniz bir yangının, bir depremin ya da başka bir önemli felaket olayının yaşanmasına rağmen faaliyete devam etmesini sağlamanın bir yoludur.

Güvenlik Servisi

Güvenlik, teknik çözümler, kapsamlı prosedürler ve titiz eğitim gerektiren çok seviyeli bir çabadır. İnliva, verilerinizin korunduğundan ve firmanızın güvenlik düzeylerine uygun olduğundan emin olmak için tüm yönleriyle veri güvenliğini ele alacaktır.