Daha fazla ve karlılık ister misiniz?

Teknolojiyi yönetmek, kaynaklarınızı daha verimli kullanılabilirlik seviyesine yükseltmek ve verimlilik ister misiniz? Peki tüm bunlar size ağır yük ve sorumluluk getirdiğini hissettiriyor mu?

O zaman, İnliva'yı tanıma zamanı geldi.

2014'den beri, BT yönetilebilir Servisler alanında işletmelere düşük maliyetli ama güçlü BT (Bilgi Teknolojileri) çözümleri ve Yönetilen Hizmetler sağlıyoruz. Bizimle iş ortaklığı yaptığınızda, maliyetleri düşürmenize, maksimum iş sürekliliği sağlamanıza ve BT sistemindeki tüm işinizin mükemmelleşmesine yardımcı olacak BT uzmanlarıyla iş ortaklığı yaparsınız.

BT Yönetilebilir Hizmetler
İnliva, sisteminizin her zaman çalışır durumda olmasını ve çalışanlarınızın verimliliğini artırmak için sürekli önleyici bakım ile zamanında teknik destek sağlar.
Sistem Destek & Danışmanlık Hizmeti
Sistem Destek Hizmetleri (Kurumsal Bakım Anlaşması) süreç ve kapsamlarına genel bakış. Sistem destek hizmetleri ve hizmet kapsamları.
Yedekleme, Felaket Kurtarma ve Güvenlik
Güvenlik, yedekleme ve felaket kurtarma: BT kaynaklarının bilgilerinizi korumak için sunduğu bir stratejinin parçasıdır.
Bulut Çözümleri
Bulut, maliyet tasarrufu, yüksek erişilebilirlik ve sistem kaynak ihtiyaçlarında esneklikte büyük avantajlar sunar. Kaynaklarınızı bu yenilikçi platforma taşımanıza yardımcı oluyoruz.
Sanallaştırma ve Veri Yönetimi
Sanallaştırma, yıllar içinde ortaya çıkan en önemli ve yararlı yeniliklerden biridir. İnliva, teknoloji yatırımınızdan daha fazla yararlanabilmeniz için bir dizi sanallaştırma çözümleri sunar.
Profesyonel Hizmetler
İşletmeniz için doğru teknolojiyi seçmek için yanınızdayız. Uzmanlarımız, maliyetleri optimize etmenize, riskleri azaltmanıza ve BT yatırımlarınızda hızlı bir geri dönüş elde etmenize yardımcı olsun.